Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy: Specjalista ds. Księgowości

Prezes PCM w Wołowie poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Księgowości.
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę.
Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, nie mniej niż 3 lata;
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych z zakresu działalności spółki handlowej.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg handlowych spółki;
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej;
  • przygotowywanie miesięcznych raportów dla Zarządu;
  • nadzór i weryfikacja poprawności danych w systemie księgowym, zatwierdzanie prawidłowości rozliczeń kosztowych spółki;
  • przygotowywanie budżetu i kontrola jego realizacji.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV z wyszczególnieniem zakresu znajomości obsługi komputera;
  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane referencje;
  • kopie innych dokumentów i oświadczeń – kopie świadectw pracy, ukończonych kursów i innych dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie.

Dokumenty aplikacyjne można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2016r. w Sekretariacie Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Sp. z o.o.,
ul. Inwalidów Wojennych 26, 56-100 Wołów z dopiskiem “Nabór na stanowisko Specjalista ds. Księgowości.”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.